0 student

ČO ZÍSKATE NA TOMTO MINI-KURZE?

 • zvládnete alebo si precvičíte základy a taktiky na tvorbu kvalitného online obsahu,
 • zistíte ako modernizovať a inovovať obsah vášho média, blogu alebo korporatívnej webovej stránky,
 • naučíte sa ako vytvoriť model storytelling postov, ktoré vtiahnu čitateľa do Vášho príspevku alebo predajú výrobok / službu vašim potenciálnym klientom,
 • získate idey pre rozvoj, modernizáciu a inováciu vašej platformy.

 

ČO POTREBUJETE, ABY STE SA ZÚČASTNILI NA KURZE?

 • záujem o písanie a médiá, resp. blogy,
 • znalosť práce na počítači,
 • základné poznatky o tvorbe online textov vo wordpress-i, a
 • zvedavosť, otvorenú myseľ a hlad po nových poznatkoch a rozvíjaní tvorivosti.

 

 

OPIS

Mini-kurz predstavuje dobré základné smernice, ktoré potrebujete na tvorbu online obsahu s praktickými príkladmi a typmi ako inovovať obsah, podľa ktorých sa Váš online obsah bude odlišovať od iných podobných webových stránok. Tvorí ho šesť častí a to úvod, 4 lekcie a záverečný test, ktorý je Vaše vízum na získanie potvrdenia a certifikátu o úspešnom ukončení mini-kurzu.

 

CIEĽOVÁ SKUPINA

 • novinári
 • blogeri
 • autori textov na rozličných webových stránkach
 • žiaci a študenti

 

POTVRDENIE O UKONČENOM KURZE A CERTIFIKÁT

Každý frekventant, ktorý úspešne zvládne záverečný test, získa potvrdenie a certifikát o ukončenom kurze.

 

CENA KURZU

Cena kurzu je 1500,00 dinárov s možnosťou mentorovania, resp. konzultácií v ďalšej práci v trvaní 1 mesiac!


Registrácia


POZOR: Ak nevidíte náš mail, preverte si Spam.

AUTORKA KURZU

Vladimíra Dorčová-Valtnerová je dlhoročná novinárka s pracovnou skúsenosťou v rozličných slovenských médiách vo Vojvodine. V apríli 2018 založila VDV MEDIA, čiže Agentúru pre konsalting a manažment v médiách v Maglići, ktorá je aj usporiadateľom novej platformy na online kurzy po slovensky a v dohľadnej dobe aj po srbsky. Táto Agentúra je zároveň zakladateľom slovensko-srbského online média Storyteller. Je nositeľkou niekoľkých novinárskych ocenení: Výročnej ceny časopisu Vzlet za rok 2002, Ceny Vladimíra Dorču za rok 2013, Ceny Jána Makana st. za rok 2016, ktoré udeľuje Asociácia slovenských novinárov a Výročnej ceny NDNV za informovanie v médiách národnostných menšín a za interkultúrnosť v médiách za rok 2017.

Instructor

Vladimira Dorčova Valtnerova je preduzetnica, odnosno vlasnica VDV MEDIA - Agencije za konsalting i menadžment u medijima u Magliću, koja je ujedno osnivač slovačko-srpskog onlajn medija Storyteller. Pre toga je od 2013. do 2017. bila odgovorna urednica nedeljnika „Hlas ljudu“ i njegovog online izdanja. Od januara 2009. do februara 2013. bila je koordinatorka Odbora za informisanje Nacionalnog saveta slovačke nacionalne manjine. U periodu od 2005 – 2008 radila je kao novinarka, urednica i voditeljka u slovačkoj redakciji TV Vojvodina. Od oktobra 2008 do aprila 2013 bila je predsednica Asocijacije slovačkih novinara. Od 1995 – 2000 i 2010 – 2012 bila je članica redakcije omladinskog časopisa „Vzlet“. Dobitnica je Godišnje nagrade časopisa „Vzlet“ za 2002. godinu, nagrade „Vladimir Dorča“ za 2013. godinu, "Jan Makan st." za 2016., koje dodeljuje Asocijacija slovačkih novinara i godišnje nagrade NDNV-a za izveštavanje u medijima na jezicima nacionalnih manjina i za interkulturalnost u medijima za 2017. U sadašnjosti sarađuje sa časopisom "Nový život" kao članica redakcije, i sa organizacijama, kao što je Nezavisno društvo novinara Vojvodine, čija je članica, Novosadskom novinarskom školom, Evropskim pokretom u Srbiji, čija je članica, časopisom "Politikon" i dr. Sa porodicom živi, stvara i raduje sa životu u Magliću.

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
1,500.00 рсд

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *